Fotó Galéria


 
Kazbek 2018.08.25.
Mallorca 2016.12.25.
Paklenica 2016.10.30.
Priel 2016.10.23.
Gesause 2016.09.24.
Tátra 2016.09.10.
Dolomitok 2016 2016.08.21.
Puskás-út, Késmárki 2016.07.23.
Iceland 2016.06.19.
Kača (Paklenica) 2016.05.28.
Himmelsleiter 2016.05.21.
Pádis 2016.05.07.
Indonesia 2016.04.02.
Costa Blanca 2015.12.26.
Gamskogelgrat 2015.11.07.
Scotland&London 2015.09.12.
Maixkante 2015.08.28.
2015Holiday 2015.08.15.
Velebitaski 2015.06.13.
Kalymnos 2014.12.27.
Törökország 2014.12.21.
Voie du CAF 2014.08.21.
Stup-project 2014.06.28.
Wetzstein 2014.06.21.
Könnigsjodler 2014.06.07.
Portugal 2014.07.03-09.
Jordan 2014.április
Matterhorn 2013.08.21.
Steinerweg 2013.08.03.
Rosskuppenkante 2013.07.24.
Paklenica, Mosoraski, Akademski 2013.06.15.
Hochschwab 2013.06.08
El Caminito Del Rey 2013.05.01.
Wachauergrat 2012.05.19.
Loser+Postalmklamm 2011.07.02-03.
HTL Steig 2011.06.25.
Lukas Max Klettersteig 2011.05.22.
Winnettou nyomában - Plitvice, Paklenica 2011.05.07.
Húsvét a falakon - Wienerwald, Rax, Hohe Wand 2011.04.23-25.
Drachenwand 2011.04.10.
Eisenerz 2011 2011.04.02.
Paklenica 2011.03.12-20.
Szezonnyitó kletter - Haid Steig 2011.02.27.
Fátra 2011.01.29.
Téli Mátra 2011.01.22.
Preinerwand 2010.11.07.
Börzsöny 2010.11.01.
Mátra 2010.10.23.
Hochtor 2010.10.09.
Dachstein 2010.10.04.
Postalmklamm 2010.10.03.
Predigstuhl 2010.10.02.
Dolomitok 2010 2010.08.24-29.
Szlovénia 2010.08.20-24.
Grosser Priel 2010.08.01.
Sas-út 2010.07.22-23.
Lugauer 2010.07.17.
Admonter Kalbling 2010.07.04.
Eisenerzer június 2010.06.05.
Wichtalklamm 2010.05.30.
Haidsteig május 2010.05.29.
Horvátország 2010.05.22-26.
Börzsöny Blue 2010.05.15.
Bükk-fennsík 2010.05.01.
Kaisergams 2010.04.18.
Ennstaler 2010.04.17.
Eisenerzer Steig 2010.04.04.
Pittentaler klettersteig 2010.04.03.
Pila és környéke 2010.03.12-15.
Eisenerz 2010.02.21.
Holdvilág-árok 2010.02.14.
Tátra és Piecky 2010.01.28-30.
Tormauer 2010.01.24.
Ötscher 2010.01.22.
KÉK Zemplén 2010.01.16.
Schneeberg 2010.01.10.
Wildenauersteig 2009.12.28.
Bükk 2009.12.12.
Rax megint 2009.11.28.
Szlovák Paradicsom 2009.11.21.
Rax újra 2009.11.14.
Szádvár 2009.11.08.
Haidsteig 2009.11.01.
Hohe Wand 2009.10.25.
Csóványos 2009.10.24.
Monte Ciareido Dolomitok 4. nap 2009.10.18.
Auronzo Dolomitok 3. nap 2009.10.17.
Lavaredo Dolomitok 2. nap 2009.10.16.
Punta Fiames Dolomitok 1. nap 2009.10.15.
Dolomitok az összes kép 2009.10.15-18.
Vöröstorony-hágó 2009.10.3-4.
Burok-völgy 2009.09.27.
Rax Via Ferrata 2009.09.19-20. 
Piecky 2009.09.13. 
Sucha Bela 2009.09.12. 
Tarjánka-szurdok 2009.09.06. 
Lorenz-hágó 2009.08.22.
Szlovák Paradicsom 2009.08.21.
Tardos 2009.02.
Mátraszentlászló 2009.01.02.
Ötschergraben 2008.10.25.
Csobánc 2008.10.12.
Tátra 2008.08.21.
Weichtal, Ausztria 2008.05.24.
Tihany3 2008.04.13.
Tihany2 2008.04.06.
Tihany 1 2008.03.30.
Somló 2008.03.09.
Vihren (Bulgária) 2007.08.22.